Groepsindeling

Anne van Rumpt A.vanRumpt@kbsnobelaer.nl
Charlotte de Vries C.deVries@kbsnobelaer.nl
Erica Janssen E.janssen@kbsnobelaer.nl
Inge Noordzij I.Noordzij@kbsnobelaer.nl
Irma van der Zande I.vanderZande@kbsnobelaer.nl
Leny Heemskerk L.Heemskerk@kbsnobelaer.nl
Marleen Mentopawiro M.vanNoort@kbsnobelaer.nl
Monique Rijk M.Rijk@kbsnobelaer.nl
Pauli Plaisier P.Plaisier@kbsnobelaer.nl
Tineke Sieliakus T.Sieliakus@kbsnobelaer.nl
Michael Schellevis M.Schellevis@kbsnobelaer.nl
Vanessa Holleman V.Holleman@kbsnobelaer.nl
Yvette Terreehorst Y.deJong@kbsnobelaer.nl
Nathalie Bosman N.Bosman@kbsnobelaer.nl 

 

Leerkracht groep  werkdagen
Juf Charlotte maantjes  maandag t/m woensdag
Juf Vanessa maantjes  donderdag en vrijdag
Juf Irma zonnetjes

maandag, dinsdag en

vrijdag

Juf Marleen  zonnetjes woensdag en donderdag 
  groep 3 maandag en dinsdag
Juf Pauli groep 3 woensdag t/m vrijdag
Juf Anne groep 4 maandag t/m woensdag 
vrijdag
Juf Inge groep 4 donderdag
Juf Monique groep 5 dinsdag t/m vrijdag
Juf Noor groep 5 maandag
Juf Yvette groep 6/7 maandag, dinsdag en
vrijdag
Juf Nathalie groep 6/7 woensdag en donderdag
Juf Tineke groep 7/8 maandag en vrijdagmorgen
Meester Michael groep 7/8 dinsdag t/m donderdag 
vrijdagmiddag 
Juf Anne groep 7/8 vrijdag (incidenteel)
  groep 9 vrijdagmorgen